Do utraty tchu- Patrycja Różańska

Ocena 4.1
7 godz. 26 min.
bookCoverFor

Opis

Tylko miłość może dać ci siłę, by napisać swoją historię na nowo

Były żołnierz, Max Brown, wraca po trudnej misji do rodzinnego Londynu. Rozpoczyna pracę w wydawnictwie swojego ojca i próbuje wieść normalne życie, mimo że wojenne traumy wciąż nie dają mu spokoju. Zgorzkniały i sfrustrowany, jedyne pocieszenie znajduje w alkoholu. Gdy pewnego dnia na jego drodze staje Julia Song, niepokorna kobieta sukcesu, Max robi wszystko, by zachować pozory obojętnego i nieczułego mężczyzny po przejściach. Problem w tym, że z każdym kolejnym spotkaniem iskrzy między nimi coraz bardziej… Czy miłość sprawi, że odważą się zburzyć mur, jaki każde z nich przez lata budowało wokół siebie?

Jak to możliwe, że między nienawiścią a pożądaniem jest tak cienka linia? Przecież ja go nie znoszę, on działa na mnie jak płachta na byka, a mimo to pozwoliłam mu się pocałować. Odkąd Max pojawił się w wydawnictwie, już nic nie jest takie samo. Prawda jest taka, że totalnie nie przypadła mi do gustu jego osobowość, ale jeśli chodzi o wygląd – bardzo mnie pociąga. Przez ostatnie lata nie zwracałam uwagi na mężczyzn, unikałam ich. Samuel miał być tym jedynym i koniec kropka. Wyszło, jak wyszło, dlatego dałam sobie spokój z facetami. Jestem pewną siebie kobietą sukcesu i doskonale radzę sobie sama!

Patrycja Różańska
Ukończyła studia pedagogiczne. Obecnie pracuje w urzędzie skarbowym. Swoją przygodę z pisaniem zaczęła na portalu Wattpad, gdzie podbiła serca wielu Czytelników. Zadebiutowała powieścią Walcz o mnie, a obecnie pracuje nad kolejnymi utworami. W wolnym czasie lubi czytać, oglądać seriale i podróżować – jej upragnionym celem są Stany Zjednoczone. Największą przyjemność sprawia jej przelewanie swoich myśli na papier i tworzenie z nich nowych historii.
Format:
Audiobook
Czas trwania audiobooka:
7 godz. 26 min.
Język:
Polski
Data wydania:
18.09.2022
Wydawca audiobooka:
Amare
Numer ISBN audiobooka:
9788383131108