Długa noc- Wojciech Chmielarz

Ocena 4.5
12 godz. 35 min.
Komisarz Jakub Mortka
bookCoverFor

Opis

Długa jesienna noc w Warszawie. W Komendzie Stołecznej Policji na kolejne przesłuchanie oczekuje mężczyzna, który jest świadkiem w sprawie zabójstwa. Co do tej pory powiedział? Co zataił? Do czego nie chce się przyznać? Młoda dziewczyna po raz pierwszy w życiu wychodzi na ulicę, żeby zarobić na utrzymanie. Ciągle się waha, ale potrzebuje pieniędzy dla swojego małego syna. Kogo spotka tej nocy? Jaką decyzję podejmie? Po mieście w białym, terenowym samochodzie krąży mężczyzna, który wie, że to jest jego ostatnia noc na wolności. Ma tylko jeden cel. Zabić tak wiele osób, jak to tylko możliwe. Kto jeszcze padnie jego ofiarą? I jest jeszcze komisarz Jakub Mortka, który staje przed największym wyzwaniem w swoim życiu. A stawką są najbliższe mu osoby. Jak daleko jest się w stanie posunąć, żeby ich ocalić? To będzie długa noc. Dla nich wszystkich. Najważniejsza noc w ich życiu.

Długa noc to szósta część cyklu o komisarzu Jakubie Mortce, ale też nowe otwarcie dla kolejnych powieści. Po kilku latach pracy w Hadze komisarz Mortka wraca do Polski. Wiele się zmieniło: dawna podwładna jest teraz jego zwierzchniczką, są nowi ludzie i nowe przepisy. Stare przyzwyczajenia Mortki nie wszystkim będą się podobać, bo komisarz najbardziej lubi działać solo. Najważniejsze jednak, że jest dalej skuteczny i być może powrót „na chwilę” okaże się zmianą na dłużej.

Format:

Audiobook

Czas trwania audiobooka:

12 godz. 35 min.

Język:

Polski

Data wydania:

15.06.2022

Wydawca audiobooka:

Marginesy

Numer ISBN audiobooka:

9788367262439

© Marginesy (audiobook)

Co myślą inni

Recenzje Długa noc – Audiobook

Fajnie opowiedziana historia

Jacek

Świetny powrót Jakuba :)

Agnieszka

Chmielarz jesteś naprawdę dobry

Danuta

Podobała mi się , ale wcześniejsza seria z Mortką bardziej mnie wciągnęła.

Beata

Napisanie książki w moim mniemaniu to tytaniczna praca. Mam do tego ogromnego szacunek. Książka porusza kilka tematów tabu i to jest interesujące. Jednak powrót po latach mniej mnie wciągał niż wcześniejsze części które baaardzo mi się podobały i przesłuchałam je wszystkie z zapartym tchem.

Justyna

Nudna. Brak pomysłu co rozczarowuje znając poprzednie książki tego pisarza. Niepotrzebne dłużyzny i opisy gry. Rozczarowałam się, spodziewałam się czegoś lepszego.

Anna

Potrzeba chwili żeby się przyzwyczaić do lektora. Książka super, zaraz się biorę za następnego Chmielarza ;)

Beata

Mnie tak irytował lektor, że musiałam zacząć czytać

Joanna

Polecam, wciąga ☺️

Monika

Super 😀

Anna

Dla mnie bomba👍🏽 Powrót do bohatera niezwykle udany. Bardzo dziękuję za świetnie spędzony czas!

Iza

Świetnie słucha się. Ukłony dla lektora.

Barbara

Dobra książka.

Gosia

Bardzo polecam

Anna

Uwielbiam tą serie!!! Komisarz Mortka porywa jak nikt inny!

Ludwika