Demon z bramy - Zemsta i Partnerzy (4)

- Robert Ostaszewski

Ocena 4.5
2 godz. 4 min.
Zemsta i Partnerzy
bookCoverFor

Opis książki

Po niepomyślnie zakończonej sprawie Koreańczyka detektywka Renata Łukowska idzie w alkoholowy ciąg. Kiedy nocą wraca do domu, zostaje napadnięta i nieomal zgwałcona. Renatę ratują jej znajomi z półświatka gdańskiej dzielnicy Nowy Port. W kolejnych tygodniach dochodzi tam do kolejnych napaści na kobiety. Zawsze nocą, zawsze w bramach. Lokalsi zarzekają się, że to nikt z nich. Łukowska za wszelką cenę chce dopaść przestępcę, który krzywdzi kobiety. Jeszcze nie wie, że będzie musiała zmierzyć się z mrocznymi demonami z przeszłości.

To czwarta powieść w cyklu Zemsta & Partnerzy – cyklu oryginalnych i zaskakujących opowiadań kryminalnych z detektywką z Gdańska Renatą Łukowską, która doskonale wie, że od litery prawa czasami ważniejsza jest zemsta, bo jedynie ona może przynieść ofiarom ukojenie i poczucie sprawiedliwości...

„Znakomite opowiadanie. Jak zawsze rewelacyjny Filip Kosior. Polecam”, „Polecam szybka akje i lektora.” -. Opinie słuchaczy „Odwrócone przeznaczenie”.

Robert Ostaszewski – autor m. in. prozy kryminalnej, twórca bestsellerowej trylogii kryminalnej z podkomisarzem Konradem Rowickim; „Zginę bez ciebie”, „Śmierć last minute" oraz „Tysiąc ciętych róż”. Także wydał kryminalnej serii śląskiej; „Zabij ich wszystkich” i „Ukochaj na śmierć”. Jego opowiadanie kryminalne „Ten cholerny wrzesień” zaadaptowane zostało na scenę przez Łukasza Witta-Michałowskiego, juror Nagrody Kryminalnej Piły.

Format:

Audiobook

Tom:

4

Czas trwania audiobooka:

2 godz. 4 min.

Język:

Polski

Data wydania:

24.04.2023

Wydawca audiobooka:

Lind & Co Polska

Numer ISBN audiobooka:

9788367494113

Co myślą inni

Recenzje Demon z bramy - Zemsta i Partnerzy (4) – Audiobook

Polecam.

J

😀

Małgorzata

Bardzo polecam 😁

Jolanta

👍

Kasia