Czyste zło- Tomasz Wandzel

Ocena 4.5
5 godz. 44 min.
Róża Wielopolska
bookCoverFor

Opis

Powieść o pomysłowej i niezwykle sprytnej prywatnej detektyw Róży Wielopolskiej, której głównym zajęciem jest śledzenie niewiernych małżonków. Jak to jednak w życiu bywa, czasami nawet niechcący znajdujemy się w niewłaściwym miejscu i nieodpowiednim czasie. W taki właśnie sposób pani detektyw zostaje wplątana w intrygę, której głównymi aktorami są wrocławski gangster o pseudonimie Szczęka, tajemnicza kobieta z brązowym jamnikiem, piękna pani kardiolog i policja. Polecamy również drugi tom"Święte zło" w cyklu o detektyw Róży Wielopolskiej.

Tomasz Wandzel – Autor, który ma na swoim koncie powieści sensacyjne, kryminalne, obyczajowe oraz historyczne. Polecamy również „Chłopiec z Kresów” - powieść wstrząsająca, wzruszającą - i prawdziwa, cykl o komisarza Andrzeja Papaja, „Hycel” oraz „Dom w chmurach”. Tomasz Wandzel jest wielokrotnym stypendystą różnych instytucji, wspierających rozwój kultury m.in. Marszałka Województwa Pomorskiego oraz Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Mieszka w Prabutach, które często pojawiają się w jego twórczości. Zawodowo pracuje jako copywriter.

Format:
Audiobook
Tom:

1

Czas trwania audiobooka:
5 godz. 44 min.
Język:
Polski
Data wydania:
9.05.2022
Wydawca audiobooka:
Lind & Co
Numer ISBN audiobooka:
9789179958329

Co myślą inni

Recenzje Czyste zło – Audiobook

Średnie czytadło znośne tylko dzięki lektorowi. Średnia intryga posklejana dzięki zabiegom okoliczności. Nie spodziewałem się u pisarzy kwiatków w stylu "ubrała szlafrok".

Łukasz

Miło się słucha

Dominika

Fajna

kasia

Świetnie napisana, trzymająca w napięciu! Lektor fantastyczny!

Anna

Fajna książka

Joanna

Najlepszy lektor. Książka tez bardzo fajna

Anna

Swietna fabuła

Łukasz

Dobra książka na wakacje

Małgorzata

Świetna ,akcja wartka trzymająca w napięciu polecam a lektor jak zwykle najlepszy

Dorota

Ciekawa

Wioletta

Ok

Kasia

Świetna fabuła ciekawa, słucha się z ciekawością. Polecam

Katarzyna

Ok

Janusz

Super

Aldona

Bardzo fajna książka lektor super

Grzegorz