Czakra Gardła. Odważnie wyrażaj siebie głosem- dr Renata Zarzycka

bookCoverFor

Opis

Czakry są to skupiska energii, które rządzą duchowymi i psychosomatycznymi aspektami naszej wewnętrznej istoty. Z żyjącymi istotami związane jest siedem głównych czakr cielesnych i czakry kosmiczne umieszczone poza ciałem. Piąta CZAKRA GARDŁA, inaczej zwana czakrą komunikacji, jest wewnętrznym głosem człowieka w przestrzeni czasowej teraźniejszości – TU i TERAZ. Jest ściśle związana z retoryką, mową, komunikacją i medium, czyli przekazem.
W sanskrycie nazywana jest Vishuddha, co oznacza „Oczyszczenie”. Chodzi tu o wypuszczenie na zewnątrz tego, co tłoczy się w umyśle i w sercu, m.in. wszelkich uczuć, pretensji, kłamstw, jak również słów wdzięczności, piękna i miłości. To wszystko uwalnia się, za pomocą energii płynącej przez czakrę gardła. Czakra ta odpowiada za jasność przekazów, jakość komunikacji, szczerość, wyrażanie emocji oraz myśli, a także za umiejętność budowania dobrych relacji, jak również za siłę perswazji i wywieranie wpływu wysokością, mocą i barwą głosu. W zaburzonej toksycznej energii człowieka ze środowiska patologii trzymanej w swoim wnętrzu, wydobywa oszustwa, kłamstwa, osądzanie, ocenianie, obrażanie, obwinianie, etykietowanie, zazdrość, mściwość, żale, pretensje i manipulację.
Czakra gardła mieści się w przestrzeni pomiędzy szyją a obojczykiem, aż do czakry grasicy i tarczycy. Jej energia rozprzestrzenia się także na policzki, język, usta i uszy, gdzie rezonuje i wybrzmiewa.
Podobnie, jak łącząca człowieka z duchowością czakra trzeciego oka oraz tak jak „Furtka do duchowości”, jaką jest czakra serca, czakra gardła ma również duchowy charakter. Czakra gardła leży w bliskim sąsiedztwie dokładnie pomiędzy tymi dwoma głównymi czakrami, łącząc je ze sobą energetycznie i rezonując w podobnej wibracji z nimi. Stąd z połącznia pomiędzy Czakrą Gardła a czakrą serca, powstaje niezwykła wibracja czakry, zwanej „Wyższą Czakrą Serca”, która osadzona jest w czakrze grasicy. Jest ona pomostem łączącym energię serca z energią słów, jako bogactwa symboli i znaczeń, które wypowiadamy. To, co mówimy to artykułowane myśli, często wydobyte z najgłębszej podświadomości. Czasem nie rozumiemy, dlaczego coś powiedzieliśmy i w jak zadziwiający sposób to zrobiliśmy. Aby to, co mówimy nikogo nie krzywdziło i aby było ważne, potrzebuje ono być wydobywane z człowieka nie tylko za sprawą Czakry Głosu, lecz również za sprawa energii serca, tzw. Koherencji Serca. To, po to, aby móc się komunikować ze zrozumieniem, bardziej empatycznie i współczująco, dają przy tym zrozumienie i swoją obecność.

SPIS TREŚCI:
Przedmowa. Od przeszłości do teraźniejszości z duchem eteru.
Czy warto rozmawiać o swojej przeszłości czy lepiej ją odciąć?
Jak wzmocnić POCZUCIE WŁASNEJ WARTOŚCI i SAMOOCENY, odważnie wyrażając się głosem?
Bolesne ciało osadzone w przeszłości.
CZAKRA GARDŁA, dźwięku i zmysł słuchu.
Tarcza Obronna Organizmu – Gruczoł Tarczycy i Czakra Gardła.
Niebiańskie oczyszczenie eteru.
Choroby psychosomatyczne, jako energetyczne blokady.
„Droga Wędrowca”
„Studnia Marzeń”
„Wyższa czakra serca”, czyli czakra grasicy a Koherencja Serca
Ugruntuj się, aby nie odlecieć wprost do Nieba
PODSUMOWANIE. Kosmiczne czakry w rozwoju świadomości.
Format:
Audiobook
Tom:

13

Czas trwania audiobooka:
1 godz. 28 min.
Język:
Polski
Data wydania:
5.10.2022
Wydawca audiobooka:
Akademia Rozwoju Coaching Życia Renata Zarzycka
Numer ISBN audiobooka:
9788367225823

© Renata Zarzycka (audiobook)