Córka milionera. Komisarz Oczko (4)

Ocena 4.5
1 godz. 51 min.
60 Strony
Komisarz Oczko
bookCoverFor

Opis książki

Tu komisarz Oczko ma przed sobą sprawę która już na pierwszy rzut oka wydaje się dziwna. Tomasz Mróz, znany gdański biznesmen, zgłasza na policji zaginięcie swojej sześciomiesięcznej córeczki. Sprawa już na pierwszy rzut oka wydaje się dziwna. Mężczyzna informuje, że ostatni raz widział dziecko przed dwoma miesiącami. Biologiczna matka dziewczynki, która w przeszłości była jego kochanką, sprzedała otrzymane od niego mieszkanie i zniknęła. Komisarz Oczko ustala miejsce jej pobytu i składa kobiecie wizytę. Ta jednak zaprzecza, jakoby miała dziecko z biznesmenem. Oczko musi ustalić, kto mówi prawdę a kto kłamie? A przede wszystkim, co stało się z malutką dziewczynką?
To cykl kryminalno-sensacyjnych, których akcja rozgrywa się na pomorzu. Polecamy kolejne części o śledztwach komisarza Oczko, i również cykl o komisarza Andrzeja Papaja i cykl o detektywki Róży Wielopolskiej.
Tomasz Wandzel – Autor, który ma na swoim koncie powieści sensacyjne, kryminalne, obyczajowe oraz historyczne. Jest wielokrotnym stypendystą różnych instytucji, wspierających rozwój kultury m.in. Marszałka Województwa Pomorskiego oraz Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Mieszka w Prabutach, które często pojawiają się w jego twórczości. Zawodowo pracuje jako copywriter.

Format:

E-book
Audiobook

Tom:

4

Czas trwania audiobooka:

1 godz. 51 min.

Strony e-booka:

60

Język:

Polski

Data wydania:

6.11.2023

Wydawca audiobooka:

Lind & Co Polska

Numer ISBN audiobooka:

9788367718127

Wydawca e-booka:

Lind & Co Polska

Numer ISBN e-book:

9788367718134

Co myślą inni

Recenzje Córka milionera. Komisarz Oczko (4) –
E-book, Audiobook

👍

Anna

Przyjemnie się słucha, prosta zagadka kryminalna fajnie opowiedziana

Barbara

Fajna nowela

Danuta

👍

Renata