Był sobie pies 2- W. Bruce Cameron

Ocena 4.6
9 godz. 9 min.
bookCoverFor

Opis


Wszystkie psy doskonale wiedzą, że życie ma sens tylko u boku ukochanego człowieka


Bailey – bohater bestsellera "Był sobie pies" – powraca z nową misją!


Mała Clarity June opuszcza ukochaną babcię oraz jej psa i wyjeżdża z matką do wielkiego miasta. Psiak przeżył już wiele wcieleń i sporo się o ludziach nauczył. Miał różne imiona: Bailey, Toby, Ellie, Koleżka…


Tym razem powraca, aby wypełnić nowe zadanie. Spotyka dorastającą Clarity, wnuczkę ukochanego przyjaciela Ethana. Dziewczynka ma talent do pakowania się w kłopoty, więc Bailey w swoim nowym wcieleniu musi jej strzec i zrobić wszystko, żeby była szczęśliwa. Razem czeka ich mnóstwo przygód pełnych wzruszeń i radości!


Ten oddany i kochany pies pomoże swojej pani zrealizować jej marzenia i odnaleźć prawdziwą miłość. Czasami będzie musiał odejść, by zaraz znów powrócić jako inny czworonożny przyjaciel. Jednak nie zamierza się poddawać – musi być dzielnym psem! Jedno wie na pewno: życie jest na tyle pomerdane, że zawsze warto trzymać się razem.


Oto zabawna i wzruszająca opowieść o przyjaźni, oddaniu i poświęceniu, która wielokrotnie cię zaskoczy. Odkryj świat widziany oczami psa i przekonaj się, że psia miłość jest wieczna.

Tłumaczenie:
Edyta Świerczyńska
Format:
Audiobook
Czas trwania audiobooka:
9 godz. 9 min.
Język:
Polski
Data wydania:
18.09.2019
Wydawca audiobooka:
WYDAWNICTWO KOBIECE
Numer ISBN audiobooka:
9788366436442

Co myślą inni

Recenzje Był sobie pies 2 – Audiobook

Urocza i ciepła książka, nadająca się dla całej rodziny- my słuchaliśmy jej podczas naszych licznych podróży samochodowych.

Kamila

Przekochana historia.

Maja

Tak

Jakub

Git

Edyta

Uwielbiam historie tego pieska. Spojrzenie na świat z perspektywy psa. Coś pięknego. Miło pomyśleć, że pieski mają swoją misję 😊

Natalia

Potok łez

Polecam serdecznie, zwłaszcza jak ktoś lubi płakać co 15 minut 🙃

Natalia

Druga część trochę gorsza od pierwszej, ale nadal bardzo wzruszająca opowieść o wyjątkowej przyjaźni między człowiekiem i psem.

Ewa

Polecam super

Beata

Początek fajny ale im dalej tym gorzej

Natalia

warto posłuchać wraz Bdziecmi i wnukami.Na początek dnia,w południe i przed snem.

Ewa