Biegacz

Ocena 4.4
9 godz. 41 min.
Bogdan Popiołek
bookCoverFor

Opis książki

Bogdan Popiołek jest zwykłym czterdziestoczteroletnim nauczycielem historii, który w imię walki z nadwagą zaczyna biegać. W czasie oglądania wiadomości bohater rozpoznaje na materiale filmowym mężczyznę, którego spotkał podczas treningu. Okazuje się, że został on zamordowany.

Popiołek zdaje sobie sprawę, że jest prawdopodobnie ostatnim człowiekiem, który widział go żywego. Może również mieć wskazówki, które pomogą w ujęciu mordercy. Ku zdumieniu Popiołka jego informacje zostają całkowicie zignorowane przez policję i uznane za bezwartościowe. Sprawa śmierci mężczyzny nie daje mu spokoju. Coraz bardziej zaintrygowany sprawą nauczyciel postanawia sam dowiedzieć się, co naprawdę wydarzyło tego feralnego dnia w poznańskim lasku. Nie ma pojęcia, że w ten sposób ściąga na siebie uwagę nieodpowiednich ludzi…

Polityczne brudy i przekręty, ekologiczna afera i mroczne tajemnice z przeszłości. Biegacz to trzymający w napięciu kryminał, którego akcja wraz z postępami tytułowego biegacza z każdą stroną nabiera tempa. Czy dotrzymasz mu kroku?

Format:

Tom:

1

Czas trwania audiobooka:

9 godz. 41 min.

Język:

Polski

Data wydania:

16.08.2023

Wydawca audiobooka:

Wydawnictwo Błysk

Numer ISBN audiobooka:

9788367739382

Co myślą inni

Recenzje Biegacz –
Audiobook

Trochę za wolno dzieje się Jak ktoś lubi historie to ok

Jolanta

Ok

Filip

Ciekawa fabuła polecam tę książkę serdecznie.

Sławek

Książka super mimo tego że nie ma co chwilę mordobicia i pościgów trzyma w napięciu w tle historia..dla mnie idealnie 😍

Dorota