Bezczelna- Martyna Kubacka

Ocena 4.5
6 godz. 56 min.
bookCoverFor

Opis

Bohaterka tej książki nie jest współczesnym Kopciuszkiem. Nie rozdziela posłusznie grochu i popiołu, nie wzdycha do zachodów słońca, czekając na swojego Księcia. Jest twardo stąpającą po ziemi realistką, która nie wierzy w wielką miłość. Nic w życiu nie zostało podane jej na złotej tacy, więc musiała nauczyć się, jak „po swojemu” pokonywać trudności. Możecie zapomnieć o gapieniu się w jej dekolt i na pewno nie pozwoli tak łatwo założyć sobie na nogę kryształowego pantofelka – woli trampki. Bliżej jej raczej do Katarzyny z Szekspirowskiego „Poskromienia złośnicy” i wierzcie lub nie, ale także Was niejednokrotnie wytarga za uszy.

Książę, choć zniewalająco przystojny, też urwał się jakby nie z tej bajki.

Pewne jest jedno – nadciąga prawdziwa burza…

„Bezczelna” to lekka, błyskotliwa i zabawna powieść o rzeczach najważniejszych – miłości, jej braku, odkrywaniu samej siebie i innych ludzi. To współczesna baśń, która bawi, wzrusza i z pewnością zagości w Waszych sercach na dłużej.
Format:
Audiobook
Czas trwania audiobooka:
6 godz. 56 min.
Kategorie:
Język:
Polski
Data wydania:
3.10.2022
Wydawca audiobooka:
Novae Res
Numer ISBN audiobooka:
9788382198010

Co myślą inni

Recenzje Bezczelna – Audiobook

Słabo i o niczym

ewa

Fajne opowiadani super się słucha🥰

Anna

❤️

Agnieszka

Świetnia lektorka

A

Super

Marian

Luźna i przyjemna pozycja. Bardzo lubię ten styl pisarski z pazurem i ironią w roli głównej ;) Być może sama historia dość oklepana, ale da się przy tym wypocząć i uśmiać. Lektorka jest całkiem niezła w te klocki ;) naprawdę dobrze się słuchało.

Natalia

Super

Katarzyna