Bez skrupułów

Ocena 4.4
12 godz. 43 min.
328 Strony
Absolute
bookCoverFor

Opis książki

"Abigail Winters jest zdesperowana. Porzucona przez partnera, sama wychowuje czteroletniego syna, a na dodatek grozi jej wyrzucenie z wynajmowanego mieszkania. W drodze do domu z kolejnej nieudanej rozmowy o pracę spotyka nieznajomego, który ma dla niej propozycję nie do odrzucenia.
Tajemniczy Simon Thorne – bogaty i przystojny mężczyzna – oferuje Abigail pracę. Od tego momentu dziewczyna prowadzi podwójne życie. Za dnia jest troskliwą matką, natomiast wieczorami usługuje panu Thorne’owi, spełniając wszystkie jego zachcianki. Abigail zdaje sobie sprawę, że nie powinna czerpać żadnej przyjemności z tej pracy, szef nie powinien jej się spodobać, a już na pewno nie powinna się w nim zakochiwać. Trudno jednak walczyć z rodzącym się uczuciem…"

Autor:

Czyta:

Tłumaczenie:

Agnieszka Stążyńska

Format:

Audiobook, E-book

Seria:

Tom:

2

Czas trwania audiobooka:

12 godz. 43 min.

Strony e-booka:

328

Język:

Polski

Data wydania:

12.11.2021

Wydawca audiobooka:

Word Audio Publishing

Numer ISBN audiobooka:

9788702334777

Wydawca e-booka:

Word Audio Publishing

Numer ISBN e-book:

9788702353372

© Word Audio Publishing (e-book)

Co myślą inni

Recenzje Bez skrupułów – Audiobook, E-book

Już dawno nie znalazłam tak dobrze napisanego romansu. Są chwile wzruszenia, Pikantne sceny są dobrze napisane Ciężko się oderwać, bo historia ciekawie się rozwija. Bohater intryguje Lektorka świetnie operuje głosem. Zdażały się momenty, kiedy tonacja została troszeczkę źle dobrana, co przez chwilę dezorientowało, ale to małe drobnostki, nie przeszkadzały. Dosłownie sekundy. Przesłuchałam wiele książek i naprawdę rzadko się zdarza tak zdolny lektor. Świetna robota

Patrycja

Mega książka

Kamila

Ok

Beata

Super się słucha :)

Agnieszka