Basia i biblioteka

Ocena 4.7
15 min.
11 Strony
Basia
bookCoverFor

Opis książki

Basia ma swoją ulubioną pisarkę – jest nią pani Róża Marcinek. Aż tu pewnego dnia ze swoją przedszkolanką oraz innymi dziećmi Basia odwiedza bibliotekę. I kogo tam spotyka? Oczywiście panią Różę, autorkę ukochanych książek, która ma poprowadzić warsztaty artystyczne dla przedszkolaków. Dziewczynka jest bardzo podekscytowana i z tej radości nie może zasnąć!

Podczas warsztatów Basia próbuje zrozumieć, jak to się dzieje, że powstają książki? Kim jest prawdziwa pisarka lub pisarz? I dowiaduje się bardzo ważnej rzeczy – że każdy może być twórcą, wystarczy sięgnąć do swojej wyobraźni.

Biblioteka okazuje się być niezwykłym miejscem...

Basia to współczesna, zabawna i mądra przyjaciółka dla Twojego dziecka. Przygody Basi pomagają dziecku zrozumieć świat, pokazują, jak poradzić sobie w trudnych sytuacjach. Swym humorem rozśmieszają dzieci i dorosłych.

Seria przeznaczona jest dla dzieci w wieku 3-7 lat.

Zofia Stanecka to polska autorka książek dla dzieci. Pisze mądre i zabawne opowieści dla dzieci, ale też ich rodziców. Jej opowiadania i bajki zachęcają do wspólnej lektury. Najbardziej znaną serią pisarki są przygody małej Basi. Ukazały się w niej m.in. takie tytuły jak: "Basia i przyjaciele. Anielka", "Basia i wolność", "Basia, Franek i zasypianie", "Basia i urodziny w muzeum". To zbiór różnych historii, które przytrafiają się Basi. Każda z nich w interesujący, pełen humoru sposób, czegoś nowego uczy dziecko. Inne książki autorki to, np.: "Samodzielny. Wstaje sam", "Księga Ludensona", "Kto polubi Trolla? Czytam sobie 1", "Baśń o świętym spokoju".

Format:

E-book
Audiobook

Seria:

Czas trwania audiobooka:

15 min.

Strony e-booka:

11

Język:

Polski

Data wydania:

21.06.2019

Wydawca audiobooka:

Lindhardt og Ringhof

Numer ISBN audiobooka:

9788726177879

Wydawca e-booka:

Saga Egmont

Numer ISBN e-book:

9788328125322

Co myślą inni

Recenzje Basia i biblioteka –
E-book, Audiobook

🐟🐟🐟🐟🐟🐟🐟🐟🐟🐟🐟🐟🐟🐟🐠🐠🐠🐠🐠🐠🐠🐠🐠🐠🐠🐠🐠🐠🐡🐡🐡🐡🐡🐡🐡🐡🐡🐡🐡🐡🐡🐡🦈🦈🦈🦈🦈🦈🦈🦈🦈🦈🦈🦈🦈🦈🐙🐙🐙🐙🐙🐙🐙🐙🐙🐙🐙🐙🐙🐙🐚🐚🐚🐚🐚🐚🐚🐚🐚🐚🐚🐚🐚🐚🐌🐌🐌🐌🐌🐌🐌🐌🐌🐌🐌🐌🐌🐌🦋🦋🦋🦋🦋🦋🦋🦋🦋🦋🦋🦋🦋🦋🐛🐛🐛🐛🐛🐛🐛🐛🐛🐛🐛🐛🐛🐛🐜🐜🐜🐜🐜🐜🐜🐜🐜🐜🐜🐜🐜🐜🐝🐝🐝🐝🐝🐝🐝🐝🐝🐝🐝🐝🐝🐝🐞🐞🐞🐞🐞🐞🐞🐞🐞🐞🐞🐞🐞🐞🦗🦗🦗🦗🦗🦗🦗🦗🦗🦗🦗🦗🦗🦗🕷️🕷️🕷️🕷️🕷️🕷️🕷️🕷️🕷️🕷️🕷️🕷️🕷️🕷️🦂🦂🦂🦂🦂🦂🦂🦂🦂🦂🦂🦂🦂🦂

Monika

Super

Małgorzata

Moje trzyletnie córki chętnie słuchają przed snem o przygodach Basi. Polecam nie tylko dla dziewczynek.

Katarzyna

Bardzo fajna 👍

Aleksandra