7 nawyków skutecznego działania. Wydanie jubileuszowe.- Stephen R. Covey

Ocena 4.6
14 godz. 17 min.
bookCoverFor

Opis

"7 nawyków skutecznego działania”, których autorem jest Stephen R. Covey, to kompleksowy i zintegrowany przewodnik dotyczący rozwiązywania problemów zawodowych i osobistych. Autor w sposób prosty i klarowny podpierając się wieloma przykładami ukazuje, jak osiągnąć poczucie bezpieczeństwa i ładu w pełni wykorzystując swój potencjał. Podpowiada, co zrobić, aby dokonać dobrych zmian w sobie i przy tym odmienić otaczający świat. Ten jeden z najczęściej cytowanych w poradnikach autorów pomoże wypracować tytułowe nawyki skutecznego działania, które skłonią do twórczej aktywności i zmian wewnątrz siebie. Odnoszący sukcesy poradnik to przepis na życie w równowadze w pracy, relacjach partnerskich, rodzicielskich i ogólnospołecznych. To jedna z najbardziej popularnych, najlepiej sprzedających się książek wszechczasów. Wydanie rozszerzone o komentarze syna Seana Covey’ego.

Dr Stephen R. Covey to autor bestsellerowych książek poświęconych przywództwu i skuteczności działania. W 1996 magazyn „Time” umieścił go na liście 100 najbardziej wpływowych ludzi Ameryki. W roku 1998 otrzymał międzynarodową nagrodę pokojową – Sik’h 1998 International Man of Peace Award. Był ojcem dziewięciorga dzieci oraz dziadkiem pięćdziesięciu jeden wnucząt.

"Dziesiątki milionów osób korzystało z rad w niej zamieszczonych, aby całkowicie zmienić swoje życie, i ja jestem jednym z nich! Cytowałem i polecałem tę książkę znajomym, współpracownikom, kontrahentom biznesowym i słuchaczom moich audycji radiowych kilka razy w tygodniu od przeszło 20 lat! Jeśli chcesz odnieść sukces w życiu, musisz poznać tę książkę."
- Dave Ramsey - autor bestsellerów New York Times, ekspert od zarządzania pieniędzmi, osobowość radiowa.

Ponad 50 milionów sprzedanych egzemplarzy. Światowy bestseller!

Tłumaczenie:

Iwona Majewska-Opiełka

Format:

Audiobook

Czas trwania audiobooka:

14 godz. 17 min.

Język:

Polski

Data wydania:

1.07.2021

Wydawca audiobooka:

Aleksandria

Numer ISBN audiobooka:

9788366817258

Co myślą inni

Recenzje 7 nawyków skutecznego działania. Wydanie jubileuszowe. – Audiobook

Ok

Przemyslaw

Polecam

Wojciech

Polecam

Tomasz

Polecam

Maksym

Chciałbym być lepszy 😩

Kacper

Ciekawa, mobilizuje do działania i do zmian. Polecam

Aleksandra

Moja ispiracja do działania i życia polecam gorąco

prestige

Świetna książka na początek pracy nad samorozwojem!

JOANNA

Super książka

Marcin

Zmienia podejście do życia, sprawia że postrzegasz otaczający Cię świat w właściwy, prawdziwy i twórczy sposób. Warto było spędzić ten długi czas na wysłuchaniu czym jest 7 nawyków🙂

Agnieszka

Książka ta jest swoistą receptą na dobre i szczęśliwe życie w każdej jego dziedzinie!

Karolina

Ok

Piotr

Słabe

Mikołaj

Git

Nicole

Polecam! Jedna z lepszych pozycji książkowych do samorozwoju.

Katarzyna